Цветы в Киеве

Мировые тенденции флористической моды

You are currently browsing the События category.

Гель-лак: достоинства и недостатки

Гель-лак представляет собой комбинированное покрытие, которое наносят на ногти во время создания красочного и прочного маникюра. Именно этот материал без проблем может объединить в себе преимущества геля и лака. Если сравнивать с классическим лаком, маникюр, создаваемый с помощью усовершенствованного аналога, будет держаться на 3 дня, а 3 недели, не теряя своей первоначальной красочности. Continue Reading…

Add a comment

21 – 23 марта 2017 в МВЦ пройдет XI Международная специализированная выставка по цветочному бизнесу, садоводству, ландшафтному дизайну и флористике Flower Expo Ukraine

Flower Expo Ukraine – XI Международная специализированная выставка по цветочному бизнесу, садоводству, ландшафтному дизайну и флористике в Украине
Flower Expo Ukraine — единственная ведущая выставка по цветочному бизнесу, садоводству, ландшафтному дизайну и флористике в Украине.
С самого начала существования выставки с 2006 года, она организовывается под патронажем Союза Украинских Цветоводов и завоевала прочную позицию одного из ведущих торговых событий для всего садоводческого и цветочного сектора Восточной Европы.
Большое количество ведущих украинских и международных компаний ежегодно участвуют во Flower Expo Ukraine, а посетители со всей Украины и других стран СНГ регулярно приезжают на выставку. Continue Reading…

Add a comment

10-14 лютого 2016 року виставка «ЗЕЛЕНИЙ ЯРМАРОК» в Українському Домі

10-14 лютого 2016 року виставка «ЗЕЛЕНИЙ ЯРМАРОК» в Українському Домі

Для дачників, садівників, городників та всіх, кого цікавить вирощування і догляд за рослинами в Києві проводяться сезонні спеціалізовані виставки «ЗЕЛЕНА ЯРМАРОК» ( «ЗЕЛЕНИЙ ЯРМАРОК»).

Це – одна з найпопулярніших і відвідуваних виставок у Києві, організована для широкого кола споживачів.
Виставка «ЗЕЛЕНИЙ ЯРМАРОК» має тривалу, більш 15-ти річну історію. Успішно проходила на різних майданчиках Києва: в будівлі Планетарію, в Палаці Спорту і т.д. Зараз виставка переїхала в Український Дім, що зручно для більшості постійних відвідувачів, так як в даний час в садівництві та городництві активно зайнято більшість городян, не кажучи вже про сільських жителів.
Це виставка-ярмарок насіння, саджанців, посадочного матеріалу квіткових і овочевих культур, засобів захисту рослин, садового інвентарю, теплиць, товарів для садівників і городників. Continue Reading…

Add a comment

14-18 октября в Экспоцентре Украины(ВДНХ) пройдет выставка “Зелений ярмарок”

14-18 октября в Экспоцентре Украины(ВДНХ) пройдет выставка “Зелений ярмарок”

Все любители сада и огорода приглашаются с 14 по 18 октября на выставку-ярмарку “Зеленая ярмарка”, которая пройдет в Экспоцентре Украины ВДНХ(пр.Глушкова 1, Киев).

Вашему вниманию будут представлены семена, саженцы, инструменты для работы в саду и огороде, виноградная лоза, цветы, почвосмеси, полезная литература для садоводов и огородников, продукция для пчеловодства, полезные средства защиты от вредителей.

Организатором выставки является компания ПровЭкспо(Киев). Контакты (044) 384 06 56, 094 928 76 56.

Вход на зеленую выставку-ярмарку свободный с 10 до 19-00. Мероприятие проходит во 2-м павильоне ВДНХ(метро Выставочный центр).

Add a comment

З 31 серпня до 4 вересня на території Палацу Спорту(Київ) відбудеться виставка-ярмарок садівництва та товарів легкої промисловості

З 31 серпня до 4 вересня на території Палацу Спорту(Київ) відбудеться виставка-ярмарок садівництва та товарів легкої провымисловості

Дорогі кияни та гості столиці. В останній день літа 2015 на території Київського Палацу Спорту (вул.Спортивна площа 1) проходитиме виставка-ярмарок садівництва і товарів легкої промисловості, де ви можете купити насіння, саджанці, інструменти для саду та городу, грунту і грунтосуміші, розсаду, дерева і чагарники для вашої дачі, корисну і цікаву літературу по травах і рослинам і багато іншого корисне.

Як правило, учасники виставки для садівників і городників зі своїми стендами розташовуються уздовж входу на територію спорткомплексу, де ви і можете придбати насіння овочів і фруктів, кущі троянд, виноградну лозу, фіалки, іриси і багато інших домашні й екзотичні рослини. Continue Reading…

Add a comment

З 21 серпня до 20 вересня на Співочому полі проходить виставка квітів «Квітковий оберіг»

З 21 серпня до 20 вересня на Співочому полі проходить виставка квітів «Квітковий оберіг»

До 20-го вересня 2015 го року на Співочому полі (найближче метро Арсенальна і Києво-Печерська Лавра) проходить виставка квітівКвітковий оберіг“.

На квітковій виставці на вас чекають красиві композиції з квітів, що ростуть в Україні – з маків, лілій, мальв, ромашок. Приходьте на свято флористики, де ви знайдете вінки-обереги, запашні трави і просто безліч гарних польових квітів.

Організатором виставки є державна компанія Зеленострой, яка вечорами буде робити чудове світлодіодне підсвічування авторських робот талановитих українських ландшафтних дизайнерів і флористів. Continue Reading…

Add a comment

На Співочому полі проходить флористичний фестиваль «Місто сонця»

На Співочому полі проходить флористичний фестиваль «Місто сонця»

4-го липня в Києві на території Співочого поля відкрився флористичний фестиваль «Місто сонця». Подробиці і фотографії відкриття ви можете знайти на сайті Київської Держ. Адміністрації.

Вартість входу для дорослих на виставку – 30 грн, для дітей до семи років, пенсіонерів, учасників війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та інвалідів вхід безкоштовний.

Професіонали у сфері ландшафтного дизайну створили чудові скульптури, які будуть цікаві всім відвідувачам.

Виставка-фестиваль квітів працює щодня з 9-00 до 21-00. Continue Reading…

Add a comment

З 21 по 24 травня на території НСК Олімпійський пройде виставка-ярмарок для садівників “Зелений ярмарок”

З 21 по 24 травня на території НСК Олімпійський пройде виставка-ярмарок для садівників “Зелений ярмарок”

Наприкінці травня на території фойє стадіону НСК Олімпійський вас чекає чергова травнева виставка-ярмарок для дачників і садівників “Зелений ярмарок”, де вам будуть представлені численні насіння різноманітних овочів, квітів та лікарських трав, саджанці,

екзотичні кімнатні рослини, троянди, виноград, полуниця, іриси, техніка та обладнання для садівництва, корисна література, ґрунту, продукція для бджолярів і багато іншого.

Чекаємо вас на території колишнього Республіканського стадіону (вул. Велика Васильківська 55 – поруч станції метро Олімпійська і Палац Спорту) з четверга по неділю включно. Виберіть для вашої дачі все найнеобхідніше на нашій виставці-ярмарку. Професіонали обов’язково дадуть вам хорошу консультацію по використанню того чи іншого засобу. Continue Reading…

Add a comment

C 3 по 6 травня на території НСК Олімпійський пройде виставка-ярмарок для садівників і городників “Зелений ярмарок”

C 3 по 6 травня на території НСК Олімпійський пройде виставка-ярмарок для садівників і городників “Зелений ярмарок”

Під час травневих свят на території спортивного комплексу НСК Олімпійський (вул. Велика Васильківська 55) пройде святкова виставка-ярмарок для дачників, любителів саду, городу та квітів.

Відвідувачів виставки порадують десятки стендів з різноманітними саджанцями, насінням, товарами для бджолярів, кімнатними рослинами, травами, квітами, добривами, грунтами, професійною технікою для роботи в саду і на городі, фаховою літературою.

Кожен з відвідувачів зможе знайти для себе на “Зеленому ярмарку” щось необхідне.

Розташування виставки-ярмарку дуже зручно, поруч знаходяться станції метро Олімпійська і Палац Спорту. Біля спорт комплексу також знаходиться простора парковка.

Робота виставка проходить з 11 до 19-00 з неділі по середу, включно.
Вхід безкоштовний.
Детально за телефонами: (044) 384-06-56, (094) 928-76-56

C 3 по 6 травня на території НСК Олімпійський пройде виставка-ярмарок для садівників і городників “Зелений ярмарок”

Continue Reading…

Add a comment

27-30 січня у Палаці Спорту відбудеться виставка для садівників та городників “Зелений ярмарок”

27-30 січня у Палаці Спорту відбудеться виставка для садівників та городників “Зелений ярмарок”

З 27 по 30 січня в Київському Палаці Спорту пройде довгоочікувана виставка, для дачників і тих, хто любить вирощувати квіти, фрукти і овочі – «Зелений ярмарок 2015». Скоро вже весна – пора в город або в сад, це місце дасть вам багато корисної інформації, можна дізнатися про нові види рослин або про тих, яких ви ніколи не зустрічали. Це місце стало традиційним місцем відвідування для всіх любителів цієї благородної справи.

Учасниками буде представлено безліч різних насіння, саджанців, добрив, засобів і методів захисту культур і йди за ними. Ну і звичайно виробники садово-городнього інвентарю здивують вас новинками, буде присутній так само і техніка, що дозволить швидше і якісніше виконувати поставлені перед вами завдання. «Зелений ярмарок 2015» порадує так само сектором бджільництва, та літератури на цікаву для вас тему.
Приходьте, не пошкодуєте, безліч учасників живуть цим, і з легкістю зможуть вас здивувати, винесете багато цікавого. Continue Reading…

Add a comment